Ana Sayfa / BİLET TALEPLERİ

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Sayın Üyelerimiz,

 

Bilet talepleri ile ilgili çeşitli sorunların yaşanması sebebiyle, bu sorunların ortadan kaldırılması için bilet talepleri ile ilgili 01.01.2018 tarihinden itibaren uygulanacak prosedür belirlenmiştir

 

Aşağıda belirtilen prosedüre göre bilet talebinde bulunan, bilgilerini doğru, eksiksiz olarak gönderen ve passolig kartında talep ettiği bilet ücretini bulunduran üyelerimizin bilet taleplerinin karşılanması her zaman mümkündür.

 

1. Üyelerimizin bilet taleplerini, en geç, maçın oynanacağı tarihten 10  gün önce saat 17:00’a kadar dernek@samsunbjk.com adresine adlarını, TC kimlik numaralarını  ve talep ettikleri kategoriyi belirten bir mail göndermeleri gerekmektedir. Saat 17:00´dan sonraki talepler işleme alınmayacaktır. Her üye sadece kendisi için bilet talep maili atabilecektir. Bir mail´de birden fazla kişiye bilet talebi bulunması halinde ilk sıradaki kişinin talebi geçerli sayılacaktır.

 

2. Dernek tüzüğümüzün 4.05. ci maddesine (*) istinaden derneğe aidat borcu bulunan üyeler ile dernek üyesi olmayanların bilet talepleri KARŞILANAMAYACAKTIR. 

 

3. Dernek üyelerinin 23 yaşından küçük çocukları ve eşleri ile ilgili bilet talepleri, (maça talep yoğunluğuna göre dernek üyelerine dağıtıldıktan sonra fazla bilet kalması halinde) mail sırasına göre dağıtılacaktır.

 

4.Dernek üyelerinin, dernek üyesi olmayan 23 yaşından büyük çocukları için bilet talepleri KARŞILANAMAYACAKTIR.

 

5. Bilet talep eden üyelerin, passolig kartlarında talep ettikleri kategoriye göre bilet ücretlerinin bulunması gerekmektedir.

 

6. Passolig kartlarında eksik bakiye olması durumunda talep edilen biletler yüklenemeyecek ve (işlemler anlık yapıldığından) üyemize eksik kısmın tamamlanması için süre tanınması gibi bir şans verilemeyecektir.

 

7. 01.01.2018 tarihinden itibaren üyelerimize bilet talebinde bulunmaları ya da kartlarına para yüklemeleri ile ilgili hatırlatma sms´i gönderilmeyecektir. Üyelerimizin gitmek istedikleri maça göre taleplerini bu yazıdaki kurallar dahilinde kendilerinin takip etmesi gerekmektedir. Bu nedenle,

 

‘’Tarihi kaçırdım bilet talep edemedim, listeye ekler misiniz’’  

‘’Passolig kartımda para yokmuş bilet yüklenmemiş şimdi para yatırdım tekrar deneyelim’’ 

‘’Bir arkadaşa da bilet lazımdı, çok iyi Beşiktaşlıdır’’ gibi taleplere maalesef olumlu karşılık VERİLEMEYECEKTİR.

 

 

SAMSUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ

Yönetim Kurulu

 
 
(*) Dernek Tüzüğü
Madde 4.05. Her üye üyelik sıfatından doğan sorumlulukları yerine getirmekle, derneğin sportif, sosyal ve kültürel faaliyet alanlarında amacın gerçekleşmesi için gereken katkıda bulunmakla, borcunun ödenmekle yükümlüdür. Derneğe yükümlülüklerini yerine getirmeyen üyeler dernek lokalinden, derneğin sosyal ve sportif tesislerinden ve bülten - mesaj gönderilmesi, bilet temini vb... hizmetlerden yararlanamaz.