Ana Sayfa / BİLET TALEPLERİ

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Sayın Üyelerimiz,

 

Bilet talepleri ile ilgili  2019-2020 sezonunda uygulanacak olan prosedür aşağıda belirlenmiştir.

 

Bu prosedüre göre bilet talebinde bulunan, bilgilerini doğru, eksiksiz olarak gönderen ve passolig kartında talep ettiği bilet ücretini bulunduran üyelerimizin bilet taleplerinin karşılanması her zaman mümkündür.

 

1. Üyelerimizin iç saha maçları için bilet taleplerini, en geç, maçın oynanacağı tarihten 10  gün önce saat 17:00’a kadar dernek@samsunbjk.com adresine adlarını, TC kimlik numaralarını  ve talep ettikleri kategoriyi belirten bir mail göndermeleri gerekmektedir. Saat 17:00´dan sonraki talepler işleme alınmayacaktır. Her üye sadece kendisi için bilet talep maili atabilecektir. Bir mail´de birden fazla kişiye bilet talebi bulunması halinde ilk sıradaki kişinin talebi geçerli sayılacaktır.

 

Dış saha maçlarında biletin satılacağı yöntem konusunda insiyatif rakip kulüptedir. Bazı kulüpler misafir takımına ayrılan biletleri satışını kulübümüze bırakmakta bazı kulüpler ise misafir takım biletlerini kendi statlarındaki bilet gişelerinden ya da passolig aracılığı ile satmaktadır.

 

Rakip kulüp tarafından biletlerin satışının kulübümüze bırakıldığı durumlarda üyelerimiz bu maçlar için bilet talebinde bulunabilirler.

 

2. Dernek tüzüğümüzün 4.05. ci maddesine (*) istinaden derneğe aidat borcu bulunan üyeler ile dernek üyesi olmayanların bilet talepleri KARŞILANAMAYACAKTIR. 

 

3. Dernek üyelerinin 23 yaşından küçük çocukları ve eşleri ile ilgili bilet  talepleri, (maça talep yoğunluğuna göre dernek üyelerine dağıtıldıktan sonra fazla bilet kalması halinde) mail sırasına göre dağıtılacaktır.

 

4.Dernek üyelerinin, dernek üyesi olmayan 23 yaşından büyük çocukları için bilet talepleri KARŞILANAMAYACAKTIR.

 

5. Bilet talep eden üyelerin, passolig kartlarında talep ettikleri kategoriye göre bilet ücretlerinin bulunması gerekmektedir.

 

6. Passolig kartlarında eksik bakiye olması durumunda talep edilen biletler yüklenemeyecek ve (işlemler anlık yapıldığından) üyemize eksik kısmın tamamlanması için süre tanınması gibi bir şans verilemeyecektir.

 

7. Üyelerimize her maçtan önce bilet talebinde bulunmaları ya da kartlarına para yüklemeleri ile ilgili hatırlatma sms´i gönderilmeyecektir. Üyelerimizin gitmek istedikleri maça göre taleplerini bu yazıdaki kurallar dahilinde kendilerinin takip etmesi gerekmektedir. Bu nedenle,

 

‘’Tarihi kaçırdım bilet talep edemedim, listeye ekler misiniz’’  

‘’Passolig kartımda para yokmuş bilet yüklenmemiş şimdi para yatırdım tekrar deneyelim’’ 

‘’Bir arkadaşa da bilet lazımdı, derneğe üye değil ama çok iyi Beşiktaşlıdır’’ gibi taleplere maalesef olumlu karşılık VERİLEMEYECEKTİR.

 

 

SAMSUN BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ

Yönetim Kurulu

 

 

(*) Dernek Tüzüğü

Madde 4.05. Her üye üyelik sıfatından doğan sorumlulukları yerine getirmekle, derneğin sportif, sosyal ve kültürel faaliyet alanlarında amacın gerçekleşmesi için gereken katkıda bulunmakla, borcunun ödenmekle yükümlüdür. Derneğe yükümlülüklerini yerine getirmeyen üyeler dernek lokalinden, derneğin sosyal ve sportif tesislerinden ve bülten - mesaj gönderilmesi, bilet temini vb... hizmetlerden yararlanamaz.